Zdobienia ślubne na paznokciach- najnowsze trendy

2017 jest rokiem manicure nowoczesnego. Pełno w nim blasku i różnorodności. Okazuje się, że manicure ślubny wcale nie musi być nudny i biały. W tym sezonie panny młode mogą nieco zaszaleć i wykazać się odwagą. Na paznokciach będą pojawiały się oryginalne motywy dekoracyjne.

Głównymi trendami w manicure ślubnym będzie złoto, metaliczny połysk oraz graficzny french. Warto zapoznać się dokładnie z nowinkami, z których przyszłe Panny Młode będą mogły korzystać.


Nowoczesny metaliczny połysk

Prawdziwym hitem w 2017 roku jest metaliczny połysk na paznokciach. Można taki efekt osiągnąć stosując odpowiednie lakiery do paznokci w różnych odcieniach. Paznokcie będą widoczne już z daleka. Będą przepięknie połyskiwały, szczególnie w blasku świec czy w pełnym słońcu. Zdecydowanie takie paznokcie przyciągnąć uwagę.


Zdobienia na skórkach

Odważne Panny Młode, które lubią eksperymentować, mogą zdecydować się na zdobione skórki. Paznokieć nabiera wtedy innego wymiaru. Może zostać pomalowany na intensywny kolor. Oczywiście, obowiązkowo na takie paznokcie należy nałożyć awangardowe ozdoby. Na skórkach można umieścić również cyrkonie. Uzyskany efekt będzie powalający.


Motyw 3D

Zwykły lakier dla wielu pań to już za mało. Obecnie bardzo modne jest wykonywanie manicure 3D. Jeżeli chcemy uzyskać profesjonalny trójwymiarowy efekt, obowiązkowo musimy udać się do doświadczonej kosmetyczki. Tylko taka będzie w stanie wykonać właściwie taki manicure.


Graficzny french

Klasyczny french nie jest już mody i coraz mniej klientem się na niego decyduje. Panie znudzone monotonią decydują się na umieszczanie na swoich paznokciach graficznych motywów. Zdecydowanie, w tak ważnym dniu, jak ślub, będą wyglądały znakomicie.


Złoto w pełni

Złoto jest zawsze bardzo eleganckie. Zdecydowanie będzie pasowało do stylizacji ślubnej. Na pewno każda Panna Młoda organizująca ślub w stylu glamour powinna zainteresować się tym trendem. Przepiękne złocenia na paznokciach sprawią, że dłonie Panny Młodej będą wyglądały zjawiskowo. Zdecydowanie świetnie będą tutaj wyglądały drobinki, cekiny oraz brokat. Pozwolą uzyskać niezwykły efekt.


Perły

Delikatną ozdobą w ślubnym manicure są perełki. Takie zdobienia są już popularne od dłuższego czasu. W 2017 roku pojawiają się jednak w bardziej odważnej i nowoczesnej odsłonie. Występują w połączeniu ze wzorkami, brokatem, a także innymi wypukłymi elementami. Zdecydowanie warto pomyśleć o takim elemencie podczas komponowania ślubnego manicure.


Minimalizm zawsze modny

Nie wszyscy lubią zwariowany i odważny manicure. Niektóre Panny Młode wyjątkowo przywiązane są do klasyki. Dla nich styliści również coś przygotowali. A mianowicie, manicure w stonowanych, neutralnych kolorach. Naturalne beże, lekkie pudrowe róże, czy delikatne brązy i brzoskwinie to niekwestionowani faworyci ślubnego manicure w 2017 roku. Warto zdecydować się na taki manicure, szczególnie jeżeli suknia jest prosta. Będzie on również pasował do zwariowanej i odważnej sukni. Wyciszy całą stylizację i nie będzie odwracał od niej uwagi. 

Studiotypo3.com
NIP: 8652414625
Adres: ul. Ogrodowa 20
37-464 Stalowa Wola

Kontakt

  • Kamila Dąbrowska
  • Specjalista do spraw szkoleń i obsługi klienta
  • email: biuro@kamidabrowska.pl
  • tel: 695-901-115