Przygotuj swoje stopy do lata.

Stopy są bardzo wrażliwą częścią naszego ciała. Stale są narażone na urazy i podrażnienia. W końcu to na nich opieramy cały ciężar swojego ciała. Najczęściej największa nasza uwaga skupia się na wyglądzie paznokci, a zapominamy na właściwym nawilżeniu stóp i zapobieganiu odciskom.

Skóra stóp bardzo szybko ulega przesuszeniu, ponieważ choć jest gruba, ma mało gruczołów łojowych, a za dużo potowych. Na piętach i palcach narasta warstwa zrogowaciałego naskórka, tworzą się w nim pęknięcia, które mogą sięgać aż do skóry właściwej i przysparzać bólu przy chodzeniu. Trzeba więc o nie wyjątkowo dobrze dbać, aby wyglądały perfekcyjnie.


http://kamidabrowska.pl/ Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że człowiek w ciągu całego swojego życia okrąża Ziemię dwu, a nawet trzykrotnie. W stopach umieszczone są receptory, czyli unerwione punkty mające połączenie z każdym organem ciała. Właściwa pielęgnacja stóp ma więc wpływ na zdrowie całego naszego organizmu.


Pedicure podologiczny

Jest to zabieg, który pomoże zapobiec problemom ze stopami. Przeprowadzany jest w gabinecie przy użyciu sterylnych i jednorazowych narzędzi. Polega na przeprowadzeniu wywiadu i analizy stopy, jak i fachowym doradztwie. Następnie przystępuje się do prawidłowego obcięcia, opiłowania i oczyszczenia paznokci. Ze stóp usuwany jest również zrogowaciały naskórek.


Multiregeneracja

Taki zabieg każda z nas powinna zafundować sobie po zimie, gdy skóra jest wyjątkowo przesuszona. Zabieg rozpoczyna się od kąpieli stóp w solach mineralnych. Następnie wykonywany jest peeling wysokojodowaną solą morską, która złuszcza martwy naskórek, pozostawiając skórę jedwabiście gładką. Następnie na stopy nakładana jest maska z ekstraktu z żywokostu, która zapewnia intensywne nawilżenie i zmiękczenie. Ponadto, zawarte w masce aktywne substancje wykazują przeciwzapalne działanie. Można powalczyć w ten sposób z bliznami i ranami, jakie pojawiają się na stopach. Aby zwiększyć intensywność zabiegu, stopy ogrzewane są w specjalnych elektrycznych ręcznikach lub butach. Zabieg kończy się masażem przy użyciu balsamu o pięknym zapachu. Taki produkt pozwoli nawilżyć stopy i odżywić skórę oraz paznokcie.


Zabiegi chłodzące i odprężające na stopy

Decydując się na zabiegi chłodzące na stopy, możemy przywrócić im lekkość, a także odświeżyć skórę. Początkową fazą zabiegu jest peeling oczyszczający. Następnie na stopy nakłada się olejek z cyprysu, który rewitalizuje i regeneruje skórę. Nakładany jest również olejek eukaliptusowy, który przyjemnie chłodzi skórę. Zabieg orzeźwia, wygładza i zmiękcza naskórek, a także wzmacnia paznokcie. Taki zabieg można wykonywać z tradycyjnym peelingiem.


Kąpiel parafinowa

Jest to zabieg silnie nawilżający i natłuszczający. Przywraca elastyczność wysuszonej skórze stóp. Dzięki temu, że zabieg ten zostanie wykonany zaraz po peelingu, można uzyskać naprawdę bardzo dobre efekty. Uzyskuje się miękką i nawilżoną skórę, która jest przyjemna w dotyku.


Zabieg regenerujący

Na stopy zakładane są foliowe skarpety wypełnione substancjami odżywczymi. Skóra stóp będzie wtedy w stanie pobrać wszystko, czego potrzebuje, aby się zregenerować.

Studiotypo3.com
NIP: 8652414625
Adres: ul. Ogrodowa 20
37-464 Stalowa Wola

Kontakt

  • Kamila Dąbrowska
  • Specjalista do spraw szkoleń i obsługi klienta
  • email: biuro@kamidabrowska.pl
  • tel: 695-901-115