Piękne i długie paznokcie - stylizacja paznokci metodą żelową na czym polega.

Jedną z technik przedłużania paznokci jest metoda żelowa, która jest obecnie najbardziej popularna. Pozwala na upiększenie paznokci w niezwykły sposób.

Najlepiej wykonywać przedłużanie paznokci w gabinecie kosmetycznym, w którym pracują specjalistki. Zabieg wymaga wyjątkowej ostrożności, dlatego nigdy nie należy zgadzać się na jego wykonanie przez osobę niedoświadczoną i nie znającą zasad. Żel musi zostać w taki sposób nałożony, aby nie rozlał się na skórki. Jeśli żel zostanie prawidłowo nałożony, należy dokonać naświetlania, które powinno trwać od 2 do 3 minut. Na paznokieć należy nałożyć przynajmniej trzy warstwy żelu. Za każdym razem żel powinno się utrwalać pod lampą UV. Istotne jest, aby do takiego zabiegu został użyty właściwy żel. Do wyboru są:

  • żele modelujące,

  • żele nabłyszczające,

  • żele napigmentowane,

  • żele kamuflujące,

  • żele z brokatem.

 

Od czego powinien zacząć się zabieg żelowego przedłużania paznokci?

Pierwszym krokiem, jaki kosmetyczka powinna wykonać jest zdezynfekowanie dłoni klientki, jak i swoich. Następnie, powinna usunąć skórki wokół paznokci oraz skrócić naturalne paznokcie do odpowiedniej długości. Kolejnym krokiem jest wypolerowanie paznokci w taki sposób, aby stały się one matowe. Istotne jest również to, aby odtłuścić i oczyścić płytkę, na którą ma być nakładany żel.


Metody na przedłużanie paznokci

Doświadczona manikiurzystka będzie w stanie dobrać odpowiednią metodę żelowego przedłużania paznokci do potrzeb klientki, jak i struktury jej paznokci. Dostępnych jest wiele metod tego zabiegu. Do najbardziej popularnych należy utwardzanie i przedłużanie paznokci. Jest to metoda idealna dla pań, które nie chcą uzyskać bardzo długi paznokci, a jedynie efekt naturalnych, zadbanych paznokci.


Jedna z metod przedłużania to stylizacja żelu na formie, czyli metoda formującą idealny kształt. Jest to opcja idealna dla pań, które chcą uzyskać idealny kształt paznokci.


Zalety żelowej metody wykonywania paznokci

Aby uzyskać piękne paznokcie kobiety są w stanie zrobić wiele. Decydują się one na żelową metodą przedłużania paznokci, głównie dlatego, że pozwala ona na uzyskanie naturalnego wyglądu paznokci, które prezentują się w nienaganny sposób. Ponadto, stylizacja paznokcijest prosta w wykonaniu, a jednocześnie bardzo efektowna. Wykonuje się taki zabieg kosmetyczny stosunkowo szybko, więc nie jest konieczne spędzanie wielu godzin w gabinecie kosmetycznym.


Wielu paniom podoba się również to, że żelowe przedłużanie paznokci pozwala na wykonanie skomplikowanych zdobień. Paznokcie mogą zostać przyozdobione różnymi malowidłami, cekinami i innymi ozdobami, które wykorzystywane są do tworzenia finezyjnych wzorków.


Wybór kolorów, na jakie paznokcie będą pomalowane jest również duży i praktycznie nieograniczony. Taka metoda stylizacji paznokci jest więc odpowiednie dla każdej pani, która chce uzyskać piękne i długie paznokcie.

Studiotypo3.com
NIP: 8652414625
Adres: ul. Ogrodowa 20
37-464 Stalowa Wola

Kontakt

  • Kamila Dąbrowska
  • Specjalista do spraw szkoleń i obsługi klienta
  • email: biuro@kamidabrowska.pl
  • tel: 695-901-115