Monika ukończyła II edycje projektu #WYZWANIEROZWOJOWAMAKIJAZYSTKA - poznaj jej HISTORIE

Kolejna fantastyczna uczestniczka, która ukończyła II edycję projektu #WYZWANIEROZWOJOWAMAKIJAŻYSTKA Monika Wróbel-Filipek

Zapraszam do przeczytania Moniki historii dotyczącej projektu: 

Ostatni etap #wyzwanierozwojowamakijażystka. Ostatni tydzień wyzwania, które zorganizowała Kami Dabrowska za co jestem jej ogromnie wdzięczna

Mnóstwo przemyśleń, jeszcze więcej planów. Ogromnie się cieszę, że wzięłam udział w tym projekcie. Nie tylko dał mi motywacje do działania ale też pomógł przetrwać i nie zwariować w tym dziwnym, niezbyt łatwym okresie dla branży beauty.

Zdecydowałam się wziąć udział w projekcie ponieważ lubię wyzwania, lubię podnosić sobie poprzeczkę, uwielbiam odhaczać zrealizowane zadania. A moją firmę traktuje jak dziecko, któremu chce się dać to co najlepsze.

Nauczyłam się planować swoje działania, cele i realizować je w efektywny sposób. Sfera social media odbiła się od dna. Nigdy nie myślałam, że będę tak sprawnie w niej funkcjonować, a tym bardziej sama tworzyć grafiki.

I najważniejszy punkt wyszłam ze swojej strefy komfortu i to nie jeden raz. A To był chyba najtrudniejszy element wyzwania.

Nagrywanie story, kręcenie filmików, live... Ale teraz nawet takie działania nie są mi obce ani straszne.

Jestem dumna, że zrealizowałam wszystkie etapy wyzwania i dotrwałam do końca projektu w towarzystwie równie zdolnych dziewczyn Studio Makijażu "Makijaże Magdaleny" Magdalena Mazurek-Garboniak

Pracownia Makijażu Ewelina Worek

Kinga Barłowska MakeUp

Dziękuję Kamili i dziewczynom za wzajemne wsparcie, piękna atmosferę i wiele naszych nocnych rozmów i przemyśleń.

Myślę, że jeśli prowadzisz swoją firmę, lub planujesz ją otworzyć, ale nie wiesz jak to wszystko ugryźć, od czego zacząć i jak poukładać plan działania to kolejna edycja wyzwania jest dla Ciebie

Wykonuje usługi z zakresu stylizacji brwi, makijaż ślubnego, okolicznościowego i fotograficznego, fryzur ślubnych i okolicznościowych, lekcji makijażu dziennego i wieczór owego na własny uzytek.

Zajmuje się też stylizacja paznokci i florystka ale to są usługi które będę wygaszać

Obecnie działam jeszcze mobilne w Sędziszowie Małopolskim, Rzeszowie i okolicach. Obecnie kończę remont studia i będę w większości wykonywać usługi u siebie w miejscowości tj. Klęczany oraz pakiety ślubne z dojazdem.

Link do profilu:

PUDER I MIÓD. Mobilny Salon Kosmetyczny Monika Wróbel-Filipek





Studiotypo3.com
NIP: 8652414625
Adres: ul. Ogrodowa 20
37-464 Stalowa Wola

Kontakt

  • Kamila Dąbrowska
  • Specjalista do spraw szkoleń i obsługi klienta
  • email: biuro@kamidabrowska.pl
  • tel: 695-901-115