Manicure hybrydowy - zadbane i piękne paznokcie

Manicure hybrydowy to idealne rozwiązanie dla pań, które marzą o pięknych i idealnych paznokciach. Na pewno dodadzą one sex appealu i śmiałości w kontaktach z innymi osobami. Zadbane paznokcie to podstawa pielęgnacji każdej kobiety.

Jeżeli zastanawiasz się, czym jest manicure hybrydowy,to jest to metoda stylizacji paznokci, w której stosuje się dwa doskonale znane preparaty – lakier do paznokci oraz żel do manicure. Wykonane w taki sposób paznokciesą trwałe i pięknie prezentują się nawet przez trzy tygodnie lub dłużej. Wszystko zależy od tego, jak szybko rosną Ci paznokcie. Dodatkowo, wyglądają one na zadbane. Prezentują się w bardzo naturalny sposób. Warto również wiedzieć, że manicure hybrydowy w gabinecie kosmetycznym pozwala uzyskać paznokcie, które będą odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Lakier na pewno nie odpryśnie, co wpłynie na nienaganny wygląd paznokci przez długi czas. Ponadto, pod tym lakierem paznokcie na pewno się nie połamią. Dzięki temu, będą mogły odrosnąć. Osiągną długość, o jakiej marzysz. Jest to więc zabieg, który przyda się panią, które chcą wyhodować nieco dłuższe paznokcie bez ryzyka ich złamania.

Fakty na temat manicure hybrydowego

Musimy pamiętać, że jeśli chcemy uzyskać zadbane paznokciewarto zdecydować się na manicure hybrydowy, który jest niezwykle trwały. Mając taki lakier na paznokciach możemy zapomnieć o odpryskach i złamanych paznokciach. Efekty utrzymują się ponadto bardzo długo, więc nie trzeba będzie martwić się o to, że nasze dłonie nie wyglądają dobrze.

Dzięki temu, że manicure hybrydowy zakłada pracę na naturalnej płytce, paznokcie w żaden sposób nie są obciążane. Nie ulegną uszkodzeniu. Aby można było wykonać taki zabieg upiększający wcale nie trzeba mieć długich paznokci. Lakier świetnie wygląda także na krótkiej płytce. Ponadto, stylizacja paznokcimoże być wykonywana tak często, jak nam się podoba i jakie mamy potrzeby.

Oczywiście taki profesjonalny manicurema również swoje wady. Niektórym paniom nie odpowiada, że w tej metodzie nie ma możliwości wydłużenia paznokci. W końcu niczego się tutaj nie dokleja, przez co dłonie wyglądają naturalnie. Dla jednych jest to wada, dla innych zaleta. Warto również wiedzieć, że na lakierze hybrydowym możliwe jest wykonywanie jedynie delikatnych zdobień.

Kto nie może zdecydować się na manicure hybrydowy?

Podstawowym przeciwwskazaniem do wykonania manicure hybrydowego są choroby paznokci. Zakażenie dermatofitami, grzybami uniemożliwia stylizacje paznokci. Na taki zabieg nie powinny również decydować się kobiety, które mają kruche i łamliwe paznokcie. Zanim zapiszemy się na wizytę u kosmetyczki, powinnyśmy bardzo dokładnie obejrzeć nasze paznokcie. Przede wszystkim, jeżeli na naszych paznokciach są widoczne przebarwienia, bruzdy, pogrubienia lub fale, powinnyśmy udać się do dermatologa, a nie do kosmetyczki. Nie należy w takich sytuacjach maskować problemu, a leczyć go. Dermatolog na pewno wdroży leczenie, dzięki któremu płytka powróci do dawnej formy. Można będzie wtedy bez większych przeszkód ozdabiać paznokcie różnymi lakierami hybrydowymi. 

Studiotypo3.com
NIP: 8652414625
Adres: ul. Ogrodowa 20
37-464 Stalowa Wola

Kontakt

  • Kamila Dąbrowska
  • Specjalista do spraw szkoleń i obsługi klienta
  • email: biuro@kamidabrowska.pl
  • tel: 695-901-115