Jak zacząć zarabiać w Biznesie Beauty cz.1

Nasz pracownia to miejsce w którym wykonujemy makijaże dla klientów indywidualnych, ale również szkolimy PROFESJONALISTÓW.

Wiele osób trafia na nasze szkolenia, ponieważ chce coś zmienić w swoim życiu lub chce zamienić pasje (makijaże) w swoją pracę. Dobrze wiem jak trudna jest to decyzja kiedy chcesz postawić wszystko na jedną kartę i nie wiesz czy uda Ci się zarobić pieniądze, czy będzie stać cię na opłacenie rachunków, kupienie materiałów (a kosmetyki nie należą do tanich produktów) z wykonywania makijaży. Każda osoba, która zajmuje się zawodowo makijażem powie, że to nie jest łatwy kawałek chleba – jednak jeśli robisz to z pasją daje dużo satysfakcji. 

Organizując szkolenia i przyglądając się osobą zaczynającym zauważam powtarzające się schematy.

Dzisiaj chcę podpowiedzieć Ci kilka rzeczy, które w rozsądny sposób pozwolą Ci mądrze zaplanować swoje działania. 

1. Pierwszym krokiem, który powinna zrobić każda osoba to zastanowienie się nad tym jakie usługi chce świadczyć dla swoich klientów. 

2. Przeanalizuj swój lokalny rynek: sprawdź jakie usługi są wykonywane w miejscu, gdzie chcesz tworzyć swój biznes. Znajdź niszę, która pomoże ci wyróżnić się na tle konkurencji. 

3. Jeśli wiesz już w czym chcesz się  specjalizować kolejny krok który powinnaś zrobić to zastanowienie się nad tym czy mam już odpowiednie kwalifikacje – umiejętności by świadczyć określone przez siebie usługi. Jeśli są rzeczy które wymagają doszkolenia powinnaś wypisać je i szukać odpowiednich szkoleń, które pomogą Ci podnieść twoje kwalifikacje. PAMIĘTAJ USŁUGI KTÓRE MAJĄ PRZYNIEŚĆ CI STAŁE ŻRÓDŁO DOCHODÓW MUSZĄ BYĆ ŚWIADCZONE PRZEZ CAŁY ROK A NIE TYLKO OKAZJONALNIE. 

4. Decydując się na swój biznes będą Ci potrzebne pieniądze na materiały, wyposażenie poszukaj dofinansowań z których możesz skorzystać. Sprawdź kiedy należy składać wnioski, jakie wymagania należy spełniać. 

#rozwojowamakijażystka #kamidabrowska #biznesbeauty #akademiawizażukamidabrowska

Studiotypo3.com
NIP: 8652414625
Adres: ul. Ogrodowa 20
37-464 Stalowa Wola

Kontakt

  • Kamila Dąbrowska
  • Specjalista do spraw szkoleń i obsługi klienta
  • email: biuro@kamidabrowska.pl
  • tel: 695-901-115