Idealne rzęsy zabieg przedłużania rzęs w gabinecie kosmetycznym.

Nie ma kobiety, która nie marzyłaby o posiadaniu długich, uwodzicielskich rzęs. Każda z nas chciałaby budzić się każdego ranka piękna, bez konieczności malowania rzęs. Dla tych wszystkich pań został stworzony zabieg przedłużania rzęs w gabinecie kosmetycznym.

Sztuczne rzęsy są sporą oszczędnością przy wykonywaniu codziennego makijażu. Jeżeli tylko zabieg zostanie wykonany profesjonalnie, rzęsy będą wyglądy naturalnie.

Na czym polega metoda 1:1?

Najpopularniejsze jest obecnie przedłużanie rzęs metodą 1:1. Metoda ta polega na przyklejaniu jednej rzęsy jedwabnej do jednej rzęsy naturalnej. Rzęsy mocowane są pojedynczo przy użyciu specjalnego kleju. Dzięki temu, efekt jest bardzo naturalny. Jeżeli tylko panie będą dbały o piękne rzęsy we właściwy sposób i będą zgłaszały się do kosmetyczki regularnie, można będzie je nosić nieustannie.

Czas trwania zabiegu

Należy pamiętać, że taka stylizacja rzęs jest całkowicie bezbolesna. Zazwyczaj zabieg trwa od 90 minut do 2 godziny. Wszystko zależy oczywiście od ilości przyklejanych rzęs.

Czy przedłużanie rzęs jest szkodliwe?

Jeżeli tylko usługa zostanie wykonana profesjonalnie, zabieg przedłużania rzęs nie będzie miał wpływu na naturalne rzęsy. Rzęsy nigdy nie są przyklejane do rzęs młodych, które są za słabe, aby utrzymać rzęsy syntetyczne. Dzięki temu, takie młode rzęsy mogą swobodnie rosnąć i nie naraża się ich na wyraźne osłabienie. Stylistka zawsze decyduje się na przyklejanie rzęs syntetycznych do rzęs w fazie wypadania lub wzrostu. Dzięki temu, że zabieg zostanie wykonany w taki właśnie sposób, w żaden sposób nie zakłóci cyklu wzrostu rzęs. Jeżeli tylko gabinet kosmetyczny,z którego korzystamy jest profesjonalny, na pewno stylistka nie poskleja naszych rzęs i nie spowoduje ich zniszczenia. Będzie można uzyskać długie rzęsybez żadnych problemów.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze gabinetu kosmetycznego?

Przede wszystkim, powinniśmy dowiedzieć się jakie szkolenia i gdzie odbyła stylistka rzęs. To od jej umiejętności zależy późniejsza kondycja naszych naturalnych rzęs. Warto także zwrócić uwagę na produkty, z których korzysta salon kosmetyczny. To czy rzęsy nie będą nam przeszkadzać i jak będą się układać, zależy w dużej mierze poza umiejętnościami stylistki, także od jakości produktów. Jakość stosowanego kleju wpływa również na trwałość usługi.

Czy każdemu pasują długie rzęsy?

Istotne jest, aby dobrać grubość i długość rzęs to kształtu twarzy i typu urody. Całość ma wyglądać naturalnie, a nie karykaturalnie. Profesjonalna stylistka zawsze dobiera długość rzęs syntetycznych do rzęs naturalnych. Dzięki temu, efekt jest bardzo naturalny. Jeżeli rzęsy będą za długie, naturalne rzęsy zostaną bardzo mocno obciążone. Zaczną wypadać i ulegną wyraźnemu uszkodzeniu. Dlatego też, nigdy nie należy zgadzać się na tworzenie zbyt długich rzęs, ponieważ będzie to jedynie z niekorzyścią dla naszych rzęs.

Pamiętaj!

Jeżeli zabieg przedłużania rzęs jest wykonywany prawidłowo i profesjonalnie, możesz go wykonywać nieograniczoną ilość razy. Twoje naturalne rzęsy w żaden sposób na tym nie ucierpią.

Studiotypo3.com
NIP: 8652414625
Adres: ul. Ogrodowa 20
37-464 Stalowa Wola

Kontakt

  • Kamila Dąbrowska
  • Specjalista do spraw szkoleń i obsługi klienta
  • email: biuro@kamidabrowska.pl
  • tel: 695-901-115