Ewelina ukończyła II edycje projektu #WYZWANIEROZWOJOWAMAKIJAZYSTKA - poznaj jej HISTORIE

Chcę podzielić się z wami ostatnią relacją uczestniki, która ukończyła II Edycję projektu #WYZWANIEROZWOJOWAMAKIJAŻYSTKA

Zapraszam do przeczytania historii Ewelina Worek:

Cześć, jak zapewne wiesz, od kilku miesięcy biorę udział w #wyzwaniurozwojowamakijażystka organizowanym przez Akademia Wizażu Kami Dabrowska.

Zdecydowałam się na udział, ponieważ szukałam kierunku rozwoju. W zawodzie makijażystki nie można stać w miejscu, i nie chodzi tylko o szkolenia zawodowe, które robiłam i robię stale, ale o całokształt rozwoju. Kamila dokładnie ten kierunek wyznaczyła.

Nie było łatwo sprostać wyznaczonym zadaniom, często wymagały one długich godzin prób i błędów, pracy, ćwiczeń, zmuszały raz za razem do wychodzenia ze swojej strefy komfortu. Ale Kamila przygotowywała nas etapami. Najpierw przedstawienie, potem kulisy pracy, krótki filmik, relacja, aż w końcu LIVE. Najtrudniejsze podczas wyzwania było właśnie stanie przed kamerą.

Zdałam sobie sprawę z tego jak ważne jest pokazywanie siebie w Social Mediach, i nie tylko ze strony efektów pracy, ale też kulisów.

Zdobyłam nowe umiejętności. Nauczyłam się budować z Wami relację, tworzyć filmiki , grafiki, prowadzić Live. Doszlifowałam w sobie m.in. systematyczność i terminowość.

Jestem niezwykle dumna z siebie i pozostałych dziewczyn, z którymi dotrwałyśmy do końca projektu Magdalena Mazurek-Garboniak PUDER I MIÓD. Mobilny Salon Kosmetyczny Monika Wróbel-Filipek Monika Wróbel-Filipek Kinga Barłowska Kinga Barłowska MakeUp . Dobrze jest mieć na swojej drodze osoby, z którymi dzielisz pasje, i które wspierają się wzajemnie

Kamila Dąbrowska dziękuję Ci za wspaniały projekt, w który włożyłaś wiele wiele godzin i zapewne dni pracy, aby pomóc nam się rozwinąć. Jestem Ci niesamowicie wdzięczna poprowadzenie nas przez ten ciężki czas dla branży Beauty, że dzięki Tobie wykorzystałyśmy go na plus.

Polecam udział w projekcie każdej osobie z branży beauty. Niezależnie od tego, na jakim poziomie rozwoju jesteś. Ja czekałam na kolejną edycję przez rok.

Efekty mówią same za siebie - zmiana myślenia, zmiana kierunku rozwoju, relacje z Wami, dotarcie do większej liczby osób, odwaga.

Te 4 miesiące były trudne, ale i niesamowite

Dziękuję

Link do profilu:

Pracownia Makijażu Ewelina Worek

 

 

Studiotypo3.com
NIP: 8652414625
Adres: ul. Ogrodowa 20
37-464 Stalowa Wola

Kontakt

  • Kamila Dąbrowska
  • Specjalista do spraw szkoleń i obsługi klienta
  • email: biuro@kamidabrowska.pl
  • tel: 695-901-115