Drugie Spotkanie dla kobiet z branży Beauty w Rzeszowie

16 października odbyło się drugie spotkanie dla kobiet z Branży Beauty w Rzeszowie.

#ROZWOJOWAMAKIJAŻYSTKA - spotkania dla kobiet z branży Beauty. To projekt co miesięcznych spotkań, podczas których kobiety działające w branży Beauty co miesiąc będą mogły poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe inspiracje od Gości Specjalnych, którzy są zapraszani na wydarzenie.

Tematem drugiego spotkania była: Działalność nierejstrowana. Nasz Gość Specjalny: Agnieszka Maciejczyk - główna księgowa w Podkarpackiej Kancelarii Rachunkowej, dzieliła się z uczestniczkami spotkania swoją wiedzą i poradami odnośnie prowadzenia Działalności Nierejstrowanej. 

Dziękuję naszemu Ekspertowi i uczestniczką za fantastyczne spotkanie, które zawsze dla wielu z nas jest nie tylko dawką wiedzy ale i inspiracji  oraz moblizacją do działania. 

Kolejne Spotkanei dla kobiet z branży Beauty w Rzeszowie już 19 listopada 2019. Tematem spotkania będzie: Social Media w branży Beauty. 

Więcej informacji: https://bizbilet.pl/organizator/kamidabrowskapl/97vt-rozwojowamakijaystka-spotkania-dla-kobiet-z-brany-beauty/podglad/wydarzenie/ 

Studiotypo3.com
NIP: 8652414625
Adres: ul. Ogrodowa 20
37-464 Stalowa Wola

Kontakt

  • Kamila Dąbrowska
  • Specjalista do spraw szkoleń i obsługi klienta
  • email: biuro@kamidabrowska.pl
  • tel: 695-901-115