Skip to main content

Podaruj sobie chwilę relaksu i zatroszcz się o swoją cerę. W gabinecie wizażu i kosmetyki profesjonalnej w Rzeszowie przygotowaliśmy szeroką ofertę zabiegów ujędrniających, odżywczych i przeciwzmarszczkowych. Zabiegi kosmetyczne są dostosowywane do indywidualnych potrzeb cery. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem.

Czytaj więcej

Nasza pracownia wizażu to miejsce w którym możesz wykonać makijaż wieczorowy, ślubny, biznesowy. Realizujemy również zlecenia komercyjne oraz wykonujemy makijaże do sesji zdjęciowych. Dla osób chcących nauczyć się wykonywania makijażu mamy w ofercie indywidualne lekcje makijażu. Makijaże wykonujemy w gabinecie w Rzeszowie oraz z dojazdem do klienta.

Czytaj więcej

Zadbane paznokcie i dłonie to wizytówka kobiet i mężczyzn. W naszym gabinecie w Rzeszowie możesz wykonać: manicure biologiczny, manicure klasyczny, manicure hybrydowy oraz stylizacje paznokci metodą żelową. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem dlatego podczas zabiegów stylizacji paznokci używamy jednorazowych materiałów, a wszystkie narzędzia wielokrotnego użytku poddawane są procesowi sterylizacji każdorazowo po użyciu.

Czytaj więcej

Często traktujemy nasze brwi i rzęsy po macoszemu. A przecież to one najczęściej przykuwają spojrzenia osób z którymi rozmawiamy. Odpowiednio dobrany kształt brwi i rzęs pięknie podkreśli twoje oczy. W gabinecie wizażu i kosmetyki profesjonalnej w Rzeszowie możesz skorzystać ze stylizacji brwi, przedłużania rzęs oraz wykonać trwałą rzęs.

Czytaj więcej

Niechciane owłosienie mamy na to sposób. W naszym gabinecie zarówno Panie jak i Panowie mogą skorzystać z usług depilacji woskiem. Zabiegi depilacji wykonywane są w gabinecie w Rzeszowie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem.

Czytaj więcej

Zabiegi na ciało to nie tylko pielęgnacja i upiększanie, to również chwile w których będziesz mógł się zrelaksować i odpocząć. Dzięki współpracy z gabinetami masażu i fizjoterapii: Strefa Relaksu w jednym miejscu możesz zadbać o siebie.

Czytaj więcej

Copyright © 2016 Kamidabrowska.pl Makijaże. Wszelkie prawa zastrzeżone