Skip to main content

Gabinet wizażu i kosmetyki profesjonalnej

Miejsce stworzone byś mogła choć na chwilę zapomnieć o trudach dnia codziennego.
Bądź w nim moim gościem, odpocznij i zrelaksuj się.  


Gabinet mieści się przy ulicy Lwowskiej 6, w budynku sklepu FRAC na pierwszym piętrze. Wchodząc głównym wejściem należy wyjechać ruchomymi schodami, gabinet jest naprzeciw schodów.

Witaj, w gabinecie w Rzeszowie

Serdecznie zapraszam Cię do  gabinetu wizażu i kosmetyki profesjonalnej zlokalizowanego przy ulicy Lwowskiej 6 w Rzeszowie. W naszej ofercie przygotowaliśmy zabiegi pielęgnacyjne i upiększające twarzy i ciała, stylizację paznokci i wizaż.

Kami Dabrowska Makeup Beauty to miejsce w którym indywidualne podjecie do klienta, profesjonalizm i wiedza jest najważniejsze. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści dla których praca jest pasją i nieustannym pogłębianiem swojej wiedzy. 

Wspólnie dbamy o to, byś w miłej i ciepłej atmosferze mógł się zrelaksować i odpocząć. Dzięki współpracy z gabinetem masażu i fizjoterapii: Strefa Relaksu Magdalena Szarek możesz kompleksowo w jednym miejscu zadbać o swoje ciało oraz zrelaksować się w saunie. 

Naszym priorytetem jest wysoki poziom usług. Wierzymy, że nasi klienci zasługują na to co najlepsze. Dlatego do naszych zabiegów używamy profesjonalnych i sprawdzonych produktów o najwyższej jakości. 

Dbając o bezpieczeństwo każdego klienta używamy jednorazowych oraz sterylnych narzędzi. 

Copyright © 2016 Kamidabrowska.pl Makijaże. Wszelkie prawa zastrzeżone