Skip to main content

Gościnnie na warsztatach Zostań swoim Menadżerem. I pozostań sobą.

utworzony przez Kamila Dąbrowska | |   Z życia firmy

Chętnie wspieram kreatywne projekty, które rozwijają i pomagają uczestnikom odnaleźć w sobie to co najlepsze. Zapraszam Was na krótką relację i opis warsztatów w których mogłam gościnnie wystąpić.

 

15 lutego odbyły się ostatnie warsztaty z cyklu ,,Zostań swoim Menadżerem. I pozostań sobą" organizowane przez Dobre Spotkania. Sama wiem jak ważny jest nieustanny rozwój w sferze zawodowej i prywatnej. Dlatego tym bardziej ucieszyłam się, kiedy zostałam zaproszona na warsztaty jako gość do podzielenia się swoją historią i doświadczeniem.

Podjęcie decyzji o założeniu własnej działalności, długo we mnie narastało. Dziś wiem, że była to decyzja bardzo świadoma, do której przygotowywałam się długo. Zanim zdecydowałam się na własny biznes podjęłam decyzję o całkowitym przekwalifikowaniu się i szczerze, powiem wam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Nie ma nic piękniejszego w życiu zawodowym niż połączenie pasji i pracy. Od razu odpowiem na pytanie, które zapewne rodzi się w twojej głowie: Czy sama pasja wystarczy, by osiągnąć sukces w biznesie?

Według mnie NIE, nie wystarczy. Dla mnie oprócz pasji, najważniejszy jest CEL. Co dla mnie oznacza słowo CEL  w biznesie:

C - to cel, czyli ogólna wizja tego jak chcę aby wyglądała moja firma, jakie wartości ma sobą reprezentować.

E - efekty, czyli co ma być rezultatem założenia mojej firmy, jakie chcę osiągnąć efekty w ciągu roku, dwóch, trzech lat jej działalności. 

L - ludzie, czy firma którą tworzę ma być wynikiem współpracy osób, czy jestem w stanie tworzyć ją sama, czy też potrzebuję pracowników. Do jakich osób chcę dotrzeć ze swoimi usługami. 

Jeśli odnalazłeś już swoją pasję to mogę Ci w tym momencie pogratulować bo masz już 50 % szans na odniesienie sukcesu w biznesie. Znajdź swój cel, a następnie napisz plan swoich działań. Pamiętaj o tym, że jest wiele dotacji unijnych dzięki którym możesz rozwinąć siebie.

DECYDUJ, DZIAŁAJ I RUSZAJ SPEŁNIAĆ SWOJE MARZENIA :)

Organizator warsztatów: Dobre Spotkania

email: dobrespotkania.rzeszow@gmail.com

tel: 570 123 272

Copyright © 2016 Kamidabrowska.pl Makijaże. Wszelkie prawa zastrzeżone